Już niedługo otwarcie salonu - Oleśnica
Zapraszamy do naszego nowego salonu w Oleśnicy, czekają na Ciebie wspaniałe promocje na zabiegi najwyższej jakości - zobacz ofertę i umów wizytę już teraz!
Rewelacyjne ceny zestawów!
Umów - Przyjdź - Poczuj
Depilacja Laserowa
Każda wizyta w salonie to Czas dla Ciebie. Jesteśmy po to by zapewnić Ci komfort i gładką, piękną skórę, a także odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z zabiegami.
Depilacja laserowa ma same zalety!

Depilacja laserowa to nie tylko sposób na gładką skórę, to inwestycja w Twoje świetne samopoczucie i pewność siebie. Twoja skóra stanie się gładka unikając zbędnych podrażnień, a Ty możesz zapomnieć o uciążliwym goleniu czy depilacji woskiem.
Nasz zaawansowany technologicznie i wielokrotnie sprawdzony pod względem skuteczności laser gwarantuje Ci bezbolesny, komfortowy i bezpieczny zabieg. Dzięki specjalnym systemom chłodzącym, które są częścią naszego urządzenia, skóra jest odpowiednio ochłodzona i chroniona podczas zabiegu.
Odkryj nową jakość depilacji laserowej w Depilacja Time – to więcej niż tylko gładka skóra, to swoboda, pewność siebie i Czas na to, co lubisz.
Bezpieczne zabiegi

Podczas wizyty nasze specjalistki tylko przeprowadzą wywiad medyczny, aby odpowiednio dobrać metodę wykonania zabiegu. Jeśli chcesz najpierw sprawdzić jak przebiega zabieg testowy przyjdź na Konsultację - wykonamy dla Ciebie darmowy mini zabieg testowy. To unikalna możliwość, by osobiście przekonać się o efektywności i wygodzie depilacji laserowej. Chcemy być pewni, że czujesz się komfortowo na każdym etapie procesu depilacji laserowej, dlatego stawiamy na indywidualne podejście i kompleksową opiekę. Ustal termin zabiegu telefonicznie lub przez nasz Facebook, Messenger, Instagram czy formularz kontaktowy. Jesteśmy także na Booksy!
Dlaczego Depilacja Time?
 • Trwałe i widoczne rezultaty
  Po wykonaniu serii zabiegów możesz się cieszyć gładką i piękną skórą
 • Wysokiej klasy sprzęt
  Używamy skutecznych laserów diodowych, a wszystkie urządzenia są certyfikowane
 • Oszczędność czasu i pieniędzy
  Depilacja laserowa pozwala zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze
 • Profesjonalna obsługa
  Zawsze staramy się zapewnić komfort i bezpieczeństwo w trakcie zabiegów
Jak przebiega wizyta w gabinecie
Depilacja Time
Przed zabiegiem upewniamy się, że nie ma przeciwwskazań natury medycznej. Obowiązkowe założenie okularów ochronnych.
Specjalistka sprawdza depilowany obszar i ustawia tryb działania na sprzęcie, biorąc pod uwagę Twój kolor włosów i skóry.
Materiały które będą używane pod czas zabiegu są jednorazowe i dodatkowo dezynfekowane bezpośrednio przed użyciem
Specjalistka wykonująca zabieg zabieg nakłada żel kontaktowy, który przewodzi światło lasera, a dodatkowo chroni skórę i ułatwia przesuwanie głowicy, a potem zabiera się do pracy!
Zobacz na jakim sprzęcie pracują Nasze Specjalistki
Laser diodowy Aragon plus – poznaj jego możliwości
• 3 wiązki w jednej głowicy - 755nm, 808nm, 1064nm
• 5 poziomów chłodzenia mikrokanałowego
• możliwość wykonania fotoodmładzania

System chłodzenia mikrokanałowy.
System bezpieczeństwa, który gwarantuje przerwanie pracy urządzenia w przypadku nieprawidłowości działania impulsu.

Technologia laserowej depilacji diodowej opiera się na selektywnej fototermolizie. Światło laserowe przenika przez powierzchnię skóry i dociera do mieszków włosowych; światło zostaje zaabsorbowane i przekształcone w ciepło w efekcie czego dochodzi do uszkodzenia komórek odpowiadających za wzrost włosa, a pozostałe struktury pozostają nienaruszone. Laser diodowy okazał się najbardziej skuteczny w usuwaniu owłosienia w przypadku wszystkich rodzajów skóry i włosów. Nieznaczny ból, łatwa obsługa, najbezpieczniejsza technologia do trwałego usuwania włosów.
CZAS TRWANIA ZABIEGU

CZY WŁOSY ROSNĄ PO DEPILACJI?

CZY WŁOSY ROSNĄ PO DEPILACJI?

W zależności od wielkości
części ciała: od 5 do 45 minut.
Zabieg na twarz - 20-30 minut.
Głębokie bikini - 20-30 minut.
Pełne nogi - 50-70 minut.
PRZERWA MIĘDZY ZABIEGAMI
Pomiędzy sesjami należy
robić przerwy 3-5 TYGODNI.
Ten przedział jest warunkowy, WSZYSTKO INDYWIDUALNIE DLA KAŻDEGO KLIENTA
Dokładną ilość wymaganych zabiegów oraz czas przerw między nimi może ustalić SPECJALISTA podczas konsultacji.
Depilacja laserowa ma efekt kumulacyjny, przez co wraz z liczbą zabiegów efekt będzie się utrwalał. Jeśli włoski nadal się pojawiają nie przejmuj się ani nie denerwuj, można się tego spodziewać.
Przyjrzyjmy się bliżej temu zagadnieniu. W jakich przypadkach włosy rosną po depilacji laserowej:
Wykonałaś 2-3 zabiegi. Efekt depilacji laserowej niezależnie od rodzaju lasera występuje w sposób trwały po określonej ilości zabiegów. Przeważnie jest to od 8 do 10 zabiegów, czasem mniej. Ilość sesji w jednym cyklu uzależniona jest od cech organizmu: rodzaju skóry, koloru włosów, intensywności ich wzrostu itp. Jeśli wykonałaś tylko 1-2 zabiegi depilacji laserowej, efekt będzie słaby: włosy odrosną.
Włosy welurowe blond mogą odrastać. Większość z nich „śpi” w normalnym stanie, a po zniszczeniu grubych ciemnych włosów swoją rolę przejmują włosy welurowe pod wpływem hormonów, jest to normalna reakcja ochronna organizmu. Laser działa na melaninę włosa. Energia lasera jest wychwytywana przez ten pigment, doprowadzając go do korzenia – mieszka włosowego. Mieszek jest niszczony przez ciepło. W blond włosach jest mało melaniny, dlatego działanie promieni laserowych nie daje natychmiastowego, długotrwałego efektu. Jednak zaletą laserów diodowych o większej długości fali jest skuteczność przy jasnych włosach.
Reakcja obronna naszego organizmu. Po zabiegu mogą pojawić się nowe ciemne, twarde włoski i jest ich więcej niż przed depilacją laserową. Laser eliminuje cebulki włosów w fazie aktywnego wzrostu. Organizm traci naturalną ochronę przed zimnem. Uruchamiane są odruchowe procesy obronne: aktywowany jest wzrost "uśpionych" i niedorozwiniętych włosów. To normalny i oczekiwany proces. Dlatego, aby całkowicie pozbyć się niechcianych włosków, potrzebny jest odpowiednio długi cykl zabiegów.
Depilacja Time
Czynne:
Poniedziałek – Sobota 9:00 - 20:00