Depilacja Time - Strefa Kobiet
Czas na komfort i piękną skórę. Dzięki depilacji laserowej uzyskasz wspaniałe efekty - Czas dla Siebie
Depilacja laserowa to prosty, trwały i skuteczny sposób na zapewnienie gładkiej i pięknej skóry

Depilacja laserowa to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które pragną poczucia gładkości oraz pięknej i zadbanej skóry. Popularność zabiegu wynika ze skutecznego, trwałego i bezbolesnego pozbycia się włosków z wybranych części ciała, a tym samym odzyskania czasu przeznaczanego na golenie. Daj sobie szansę na gładkość, komfort i swobodę - z Depilacja Time, Twój piękny czas się zaczyna.

W Depilacja Time wiemy, że każda kobieta jest inna. Dlatego oferujemy zarówno zabiegi pojedyncze, jak i pakietowe, dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz te obszary, które chcesz poddać depilacji, a my dostosujemy plan zabiegów do Twoich preferencji.
Zestawy Zabiegów dla Pań
Partie Górne dla Pań
Partie Dolne dla Pań
Partie Twarzy dla Pań
Korzyści z depilacji laserowej
 • Komfort gładkiej i pięknej skóry
 • Brak zacięć i podrażnień
 • Spontaniczność i poczucie swobody
 • Mniejsza potliwość całego ciała
Laser diodowy wykorzystywany w depilacji Aragon Plus
 • Daje możliwość dobrania wiązki w zależności od potrzeb - 755nm, 808nm, 1064nm.
 • Zapewnia 5 poziomów chłodzenia mikrokanałowego.
 • Posiada wbudowany system bezpieczeństwa na wypadek wszelkich zakłóceń w pracy

  Jak działa laser diodowy Aragon Plus?
  Laser do depilacji działa na zasadzie selektywnej fototermolizy, czyli wykorzystuje energię światła w celu trwałego usunięcia niechcianego owłosienia. Podczas zabiegu, laser precyzyjnie kieruje wiązkę światła w kierunku melaniny, która jest zawarta we włosach. Melanina pochłania energię światła, która zamienia się w ciepło. Ten proces powoduje uszkodzenie cebulki włosa, uniemożliwiając odrastanie nowych włosów. Włoski, które były w fazie wzrostu (anagen), są szczególnie podatne na działanie lasera, dlatego też zalecane jest przeprowadzenie serii zabiegów, aby zlikwidować włosy we wszystkich fazach wzrostu. Już po pierwszym zabiegu w naszym gabinecie poczujesz różnicę. Włosy staną się rzadsze, słabsze, a ich odrastanie zwolni. Co istotne, zabieg jest bezbolesny, a dzięki zastosowaniu specjalnych systemów chłodzących, komfortowy dla skóry.
Przygotowanie do zabiegu
 • Krok 1
  Sprawdź, czy nie ma przeciwwskazań - skontaktuj się z nami w razie wątpliwości
 • Krok 2
  Odstaw niektóre leki, zioła i inne specyfiki
 • Krok 3
  Powstrzymaj się przed depilacją woskiem lub pastą cukrową
 • Krok 4
  Unikaj nadmiernej ekspozycji na słońce
 • Krok 5
  Bezpośrednio przed depilacją laserową pozbądź się włosków maszynką do golenia

Przeciwwskazania


Depilacja laserowa to obecnie jedna z najbardziej popularnych i skutecznych metod pozbywania się niechcianego owłosienia na ciele. Zanim jednak zdecydujemy się na ten innowacyjny zabieg, istnieje kilka istotnych kwestii, które warto wziąć pod uwagę.

Główne przeciwwskazania obejmują stan ciąży oraz obecność chorób nowotworowych. Okres remisji po chorobie nowotworowej wynosi średnio około 5 lat i to po konsultacji z lekarzem prowadzącym. Osoby, które zażywają leki hormonalne lub światłouczulające, np. witamina A (retinoidy) lub izotretyonina, powinny zachować odstęp w granicach od 1 do nawet 6 miesięcy między zakończeniem kuracji, a rozpoczęciem korzystania z depilacji laserowej. Zabiegi nie są wykonywane w trakcie trwania kuracji antybiotykami.
Choroby skóry, takie jak łuszczyca, bielactwo, czy przerwanie ciągłości naskórka, stanowią przeciwwskazania do zabiegu. Jednak osoby borykające się z problemem wrastających włosów i towarzyszącymi objawami, takimi jak obrzęk, zaczerwienienie, podrażnienia czy stany zapalne, mogą korzystać z zabiegów depilacji laserowej, która okazuje się bardzo skuteczna w walce z tym schorzeniem.
Pacjenci z potwierdzoną diagnozą padaczki powinni unikać zabiegów depilacji laserowej, chyba że zostaną odpowiednio edukowani i przygotowani pod nadzorem specjalisty. Warto również zwrócić uwagę na środki nadwrażliwe na światło, takie jak dziurawiec czy nagietek, których należy unikać 7 dni przed zabiegiem.
Bardzo ważne jest także podkreślenie dbałości o bezpieczeństwo i komfort zabiegu, zwłaszcza unikanie depilacji laserowej na opalonej skórze oraz unikanie ekspozycji obszarów poddanych zabiegowi na promieniowanie słoneczne przez 4 tygodnie po wizycie w salonie. Niewłaściwe przestrzeganie tych zaleceń może prowadzić do poparzeń skóry lub trwałych przebarwień.
Zatem depilacja laserowa może przynieść znakomite efekty, ale warto wziąć pod uwagę przeciwwskazania, aby zagwarantować bezpieczeństwo i skuteczność tego zabiegu. Przed rozpoczęciem zabiegu warto skonsultować się z doświadczonym specjalistą, który oceni indywidualne potrzeby i dostosuje terapię do konkretnego przypadku.
Depilacja Time
Czynne:
Poniedziałek – Sobota 9:00 - 20:00

Wrocław - Kraków - Łódź - Bytom - Poznań - Kalisz - Zduńska Wola
Depilacija Time 2022 | All Rights Reserved